Підібрати депозит на рік (Universal Bank) на вигідних умовах

Серед доступних кожному фінансових інструментів обов’язково знаходяться депозити. Втім, депозити бувають кількох різних видів, плюс кожна банківська установа додає ще свої особливі умови на етапі підписання договору. Де та як краще обрати депозит на рік, а також які умови найбільше підходять? Нижче ми спробуємо розкрутити цю, можливо, для декого незнайому тему. 

Практично всі банки просувають депозити називаючи їх особливими маркетинговими назвами. Даний механізм допомагає додатковій рекламі послуг установи. До того ж досить часто зустрічаються заманливі пропозиції із особливо вигідними відсотковими ставками, що приурочено до певної події чи свята.

Базові фінансові категорії депозитів в Україні

Вклад до запитання. Як правило, для даного типу депозиту нарахування відсотка за ставкою нижче, ніж при строковому вкладі, оскільки так клієнт може повернути гроші коли побажає.

Депозит на певний термін, покладений під відсотки, які вносяться на певний термін зберігання та повністю вилучається після закінчення заданого терміну.

Ставки депозитів в банках України сьогодні в розрізі доступних способів накопичення власних коштів 

В кожному банку клієнти спроможні відшукати різні види депозитних внесків, але всі вони базуються на вказаних вище категоріях.

Найбільш поширені види депозитів:

  1. Депозит, що дає змогу перерозподіляти гроші з однієї валюти на іншу, називається мультивалютним.
  2. Для банківських вкладників, що мають на меті отримувати прибуток не лише за фіксованою процентною ставкою, але й за вартістю дорогоцінних металів на світових ринках, максимально доречним буде металевий депозит.
  3. Якщо відсутнє бажання бігти за великими ставками відсотків, тоді ідеальним для вас буде ощадний депозит. В досить багатьох банківських установах відсотки додаються до основної суми яка лежить на рахунку, чим призводить до збільшення активу. При наступному відрахуванні відсотків отримана грошова сума надходить до основної.
  4. Для накопичування певної суми грошей більше підійде накопичувальний депозит. Дуже поширений варіант у випадку потреби у купівлі нерухомості.
  5. Якщо вам потрібний щомісячний прибуток з депозитного рахунку, тоді розрахунковий вид – те, що потрібно.
  6. Для співробітників банку чи громадян пенсійного віку нерідко представляються на вибір депозити спеціалізованого виду, які передбачають певні унікальні умови.
  7. Якщо наявна потреба відкрити рахунок не лише в гривні більш доцільним стане депозит валютного виду. Варто відмітити, що такий вид депозиту передбачає збереження активів клієнта у випадку зниження курсу гривні.

Чи є сенс відкривати депозитний рахунок в банку?

Для бажаючих надійно вкласти власні кошти та змусити їх трудитися на себе депозитне рішення є кращим варіантом. Якщо ви хочете відкладати гроші не варто баритися з вибором, адже депозит вам в цьому допоможе. По істині важливим етапом в дорозі до накопичення власних коштів є вибір банку, якому можна довіритись.